Mantolamax Sık Sorulan Sorular

Cevap:

Mantolamax ile online olarak her platformda akıllı telefon, tablet veya bilgisayarile kolayca Senet Hazırlayabilir, Senet takibi ve tahsilatlarını kaydedebilirisiniz. Ödenmiş ödenmemiş, gecikmiş, senetlerinizi istediğiniz tarih aralığına göre filtreleyebilir ve bu raporu yazdırabilirisiniz.

Cevap:Isı yalıtımı, binanın ömrü boyunca işlevini devam ettirdiğinden ısı yalıtım uygulaması orta ve uzun dönemde %50 %60’lara varan enerji tasarruf sağlayan karlı bir uygulamadır. Bunun yanında daha sağlıklı bir ortam sağlayıp yaşam kalitesi artırmaktadır.
Cevap:Binalarda Enerji Performans Yönetmeliğine (BEP) göre Enerji Kimlik Belgesi uygulaması 1 Ocak 2011’de itibaren yürürlüğe girmiş olup, yeni binalar için zorunlu, mevcut binalar için ise 2017 yılına kadar Enerji Kimlik Belgesi alınması zorunludur. Konutunuzda yapılacak tüm yalıtım uygulamalarında uygun kalınlıktaki yalıtım ürünlerinin kullanımı ile yapının enerji tüketim ve sera gazı salım sınıflarında iyileştirici rol oynamasını sağlanacak ve bu bilgiler Enerji Kimlik Belgesi üzerinde belirtilerek binanın emlak değerinin de artmasına katkı sağlayacaktır.
Cevap:Mantolama Boya ve dış cephe izolasyon firmalarına özel bir yazılımdır. Tüm ofisiniz cep telefonunuzda, her an yanınızdadır.
Cevap:İnterneti olan her cihazdan(Cep telefonu, bilgisayar, tablet, akıllı televizyon), kurulum gerektirmeden çalışır.
Cevap:Ön muhasebe, Senet hazırlama programı, Senet takip programı, Malzeme stok takip, Ölçü alma asistanı, Hazır mantolama fiyat teklifi, Hazır şartname indirme, Teklif bekleyen işler, Mantolama reklamı, mantolamacı web sitesi tasarımı, Senet kağıdı satın alma, el ilanı bastırma
Cevap:Üyelik ve ön muhasebe ücretsiz. İlk kullanımda 2 ay tüm programlar ücretsiz. Devamında kullanmak istediğiniz her bir program için ayrı ve düşük ücretlerle fiyatlandırılmıştır. Örneğin senet programını kullanıp, stok programına ihtiyacınız yoksa, yalnızca senet programına ücret ödersiniz.
Cevap:Programı kullanırken ihtiyacınıza yönelik bazı müdahalelerde bulunabilirsiniz. Örneğin senet takibi modülünde senetlere küçük notlar düşerek o senedi alacak karşılığında baka birine devretme fikri bir mantolama firmasından geldi ve anında uygulamak suretiyle diğer tüm mantolamax.com üyelerinin kullanımına da sunmuş olduk. Yazılımımız durmaksızın güncellenmektedir.
Cevap:Dilediğiniz zaman üyelikten ayrılır, hesabınızı kapatabilirsiniz. (Kontör iadesi yoktur)
Cevap: Mantolamax olarak yeni iş teklifleri geldiğinde önce bina yönetici ile görüşüp işin gerçekliğini teyit ediyoruz. Ardından işin konumu ve daire sayısına göre kontör belirleyen bir robot tarafından teklif bedeli oluşturuluyor ve sitemizde ilan ediliyor.
Cevap:Mantolamaxa üye olan her firma için İş Kartı modülü sürekli ücretsizdir. Önce iş kartı oluşturup ardından senet hazırlama bölümüne geçiyorsunuz. Burada senetlerinizi oluşturup basıma hazır hale getiriyorsunuz. dilediğiniz zaman senetlerinize tekrar ulşabilirsiniz?
Cevap:Başlayan bir inşaatınıza gerekli tüm malzemeler sisteme kolayca girilir. Ardından şantiye sahasına sevk edilenler bu listeden tek tek düşülür. Listeyi açtığınızda hangi malzemeden ne kadar gitmiş, daha ne kadar malzeme göndermeliyim gibi tüm seçenekleri görürsünüz.
Cevap:En kolay teklif hazırlama yöntemidir. Ölçü almaya giderken yanınıza sadece metre ve telefonunuzu almanız yeterlidir. Ölçtüğünüz ve saydığınız değerleri sitemize girdiğinizde imzalı - kaşeli fiyat teklifiniz ve sözleşmeniz hazır bir şekilde, anında karşınıza çıkar. İster çıktı alır, isterseniz eposta ile gönderebilirsiniz.
Cevap:Mantolamax Markette programları kullanmak ve alışveriş yapabilmek için gerekli kontör satılmaktadır. Kontör sistemi ile sitemizde gerekli tüm tüm hizmetleri kolayca kullanırsınız.
Cevap:1 Kontör 1 Dolardır
Cevap:Senet kağıdı kolay snet hazırlama modülü ile hazırladığınız senetleri ıslak imza için baskı alabileceğiniz özel hazırlanmış bir üründür. Kağıdımız a4 boyutlarında ve her bir kağıtta 3 adet senet kağıdı olacak şekilde tasarlanmıştır. Ortadan kolayca yırtılabilmesi için delikler açılmış ve fazla mürekkep / renkli mürekkep gitmesin diye senet logoları önceden matbaa ortamında hazırlanmıştır.
Cevap:Mantolamax iletişim bilgilerinden, Türk web ajans üzerinden e-posta ile, telefon ile ve mobilden her zaman bizlere ulaşabilirsiniz?
Cevap:Dünyanın her yerinden (şimdilik sadece Türkçe olarak) kullanabilirsiniz.
Cevap:Dünyanın neresine giderseniz gidin, işlerinizi kolayca takip ederseniz. Bina sahipleri ve yöneticiler karşısında profesyonel bir duruş sergilersiniz. Teknoloji ile işinize güç katarsınız.
Cevap: