...

Sözleşme ve Teknik Şartnaame Modülü

Bir kere Mantolamax.com’da ayarlarınızı yapın, bir ömür rahat edin.

Mantolamax.com’un yepyeni hizmeti sözleşme modülü ile dış cephe mantolama boya izolasyon yapacağınız binaya giderken yanınıza sadece metrenizi ve telefonunuzu alın, başka hiçbir şeye ihtiyacınız yok.

Ölçü almaya gittiğinizde telefonunuzdan sözleşme modülünü açın aldığınız ölçüyü kaydedin. Ardından pencere sayısını, balkon sayısını, hatta sökülüp takılacak klima sayısına kadar tüm yönergeleri takip edin. Mantolamax.com da hiçbir detay unutulmadı. Formun sonuna geldiğinizde fiyat teklifiniz ve teknik şartnameniz hazırlandı bile. İsterseniz Eposta ile site yöneticisine gönderin, isterseniz ofisinize sekreterinize göndererek çıktı alın. Etrafınızda çıktı alabileceğiniz bir internet cafe, fotoğrafçı varsada teklifinizi anında kağıda dökebilirsiniz. Unutmayın, Sözleşmenizi imzalamanıza bile gerek yok! Hepsi birkaç tık ile hazırlandı bile.

Bu modül sayesinde artık ölçü almaya giden personelinizin deneyim sahibi olmasına gerek yok. Küçük hesap hatalarının bedelini ağır ödemeyin. Ölçü alma sırasında hiçbir detayı kaçırmayın. Uydu anteni kablosundan, sökülecek korkuluk demirine kadar tüm detayları mantolamax size hatırlatacaktır. Bu profesyonellik karşısında bina sahiplerini site yöneticilerini çok etkileyeceksiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 1. Hesap hatası yapmaz
 2. Hiçbir detayı kaçırmaz
 3. Anında fiyat verir
 4. Detaylarıyla birlikte ölçüler kayıt altındadır
 5. İnternet olan her yerden kontrol edilebilir
 6. Sözleşmeleriniz asla kaybolmaz
 7. Anında yazdırılabilir, eposta ile gönderilebilir
 8. Tecrübe gerektirmez, kullanımı oldukça basittir
 9. Geçmişteki sözleşmelere cep telefonunuzdan bile hemen ulaşmanızı sağlar
 10. Tüm ofisi cebinizde gezdirmek kadar kabiliyetlidir
 11. Ayrıca teknik şartname hazırlamanız gerekmez
 12. Karizmatiktir ve profesyonel izlenimi uyandırır.