...

SENET MODÜLÜ

Mantolamax senet modülü ile taksitli ödeme tahsil eden tüm firmalar kullanmaktadır. Özellikle dış cephe mantolama, izolasyon, dekorasyon, mantolama, boya, çatı ve drenaj hizmetleri veren firmalarımızın bina – sitelere hizmet verdiğinde daire başı yazılan senetlerin elle yazılması ve tarih aralıkları ile senet tutarı dağılımı gibi bir çok problemi senet yazdırma programı modüümüz ile kolayca yapabilmektesiniz. Programımız internet üzerinden çalıştığı için, ister cep telefonunuzdan isterseniz bilgisayar – tabletinizden senetleri kolayca hazırlayabilirsiniz. Türkiye’de bir ilk olan bu hizmet sayesinde artık senetlerinizi kolayca hazırlayacak, onları saklayacak, dilediğiniz zaman ödenmiş ödenmemiş tüm senetlerinizi takip edebileceksiniz.

Senet modülünün en güzel tarafı senetleriniz günümüzün tüm elektronik cihazlarının tanıdığı PDF formatında hazırlıyor olması da işlerinizi oldukça kolaylamaktadır. Bu sayede senetleri eposta ile göndermek, telefonunuza indirmek, bilgisayarınıza kaydetmek, whatsApp’dan göndermek gibi sınırsız işlem rahatlığı sağlamaktadır.

SENETLERİNİZİ TAKİP EDİN!

Senet programımızın dışında Senet Takip Modülü ile hazırladığınız senetleri dijital ortamda takip edebilirsiniz. Kişi bazında takip, bina-site bazında takip, tarih aralığına göre takip, ödenen, ödenmeyen ve ödemesi yaklaşan senetlerinizi bir tık ile görebilirsiniz Yaz boyu çalışmalarınızın karşılığı elde ettiğiniz senetleri cep telefonundan görüp, özellikle tahsilat personeli çalıştıran firmalarda tahsil edilen senetleri ve muhasebe hareketlerini anında görmenin tadını çıkartın. Program işinizi yapsın, zamanınız size kalsın.

Senet Modülünün Avantajları

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 1. Senet düzenlemeyi kolay ve sorunsuz bir şekilde hatalı yazımlardan kaynaklanana bilecek riskleri ortadan kaldırır.
 2. Alacaklı senetlerinizin çokluğundan kaynaklanan zaman ve iş gücü kaybını öler. İşlemlerinizi daha kısa sürede tamlayarak iş verimliliğinizi arttırır.
 3. Modül ile tertipli ve profesyonel olarak hazırlanan senetler, firmanızın prestijini arttırır.
 4. Oluşturduğunuz Senetlerinizi istediğiniz zaman görüntülenebilir veya bilgisayarınıza indirebilir Matbu formlarda yazdırabilirsiniz.
 5. Otomatik veya manuel taksit oluşturabilir ve bunları düzenleyebilirsiniz.
 6. Sistem üzerinden her yerden erişim sağlayarak tahsilatlarınızı takip edebilirsiniz.
 7. Vadesi gelen senetlerinizi takip edilebilir. Bunlara ilişkin muhasebeye ait önbilgiyi görebilirisiniz
 8. Yazıcınızın modeline göre hassas yazdırma ayarlarını yapabilirsiniz.
 9. Senetlerinizi vade tarihleri ve müşteri bazında raporlayarak senetlerinizi kolayca takip edebilirsiniz.
 10. Geriye dönük oluşturduğunuz senetlerinizi kolayca ulaşabilirsiniz.
 11. Tahsilat yapacağınız senetlerinizi il ilçe ve borçlu bazında günlük veya haftalık listeleyebilirsiniz
 12. vadesi gelmiş vadesi geçmiş senetler ve daha birçok raporlama özelliği ile il ilçe borçlu bazında sonuçlara ulaşarak alacaklarınızı rahatlıkla hesaplayabilirsiniz.