...

Malzeme Takibi Modülü

Mantolamax’ın size sunduğu en güzel avantajlardan biride, şantiyeye gönderilecek malzemelerin depodan çıkışını kontrol altına alabileceğiniz malzeme takip modülüdür. Bu modül ile başladığınız bir inşaata gerekli olan malzeme listenizi ister cep telefonundan isterseniz bilgisayarınızdan Mantolamax a kaydedin ve inşaat sahasına gönderdiğiniz tüm malzemeleri sistemden düşmeye başlayın. Böylece işin tamamlanması sürecine kadar hangi malzemeden ne kadar sevk edildi, daha ne kadar malzeme lazım gibi tüm ihtiyaçlarınızı online bir platformda takip etmenin rahatlığını yaşayın.

Sadece birkaç tuş ile ulaştığınız mantolamax sayfası sayesinde boyadan dübele, iskeleden fırçaya kadar tüm gereçlerinizi kayıt altında tutun. Hem ustalarınızın malzeme sarfiyatını görün, hem ne kadar daha malzeme almanız gerektiğini bilin. İnşaat sahasında kaybolan malzemelerinizin, ziyan edilen her bir çivinin kayıt altında tutulması, ustalarınızın da daha dikkatli çalışmasını ve işin ciddiyetinin farkına varmasını sağlayacaktır.

Depolarınızdaki sınırlı malzemeyi birden fazla devam eden inşaat alanlarında paylaştıramamak, iskelede malzeme bekleyen ustaların olması canınızı sıkmasın. Unutulan malzemeler yüzünden tekrar depoya dönmek yada azalan malzemeyi önceden kestiremeyen çalışanların size ne kadar zaman ve para kaybına neden olduğunu hiç hesapladınız mı? Artık Mantolamax ile ustanızın ihtiyacı olan tüm malzemeyi önceden bilecek, giden malzemeyi takip edeceksiniz.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

 1. İnşaat sahasına ne kadar malzeme gideceğini önceden bilirsiniz
 2. Personelinizin malzemeyi unutmasını engellersiniz
 3. İnşaat sahasında malzemeden kaynaklı hiçbir duraklama yaşamazsınız
 4. İşin başında olmadan da takip edebilirsiniz
 5. Toptancı – Depo – Şantiye arasında koordinasyon sağlanmasına yardımcı olur
 6. Fazla malzeme sarfiyatını azaltır
 7. Profesyonel olmanızı sağlar
 8. Personelinizde malzeme hassasiyeti oluşturur
 9. Uzaktan depo çıkışlarınızı kontrol etmenizi sağlar
 10. Malzeme hareketlerini görmenizi ve sarf edilen malzemeye göre işin ilerleyiş hızı hakkında fikir sahibi olursunuz
 11. Kullandığınız boyaların marka ve renk kodlarını kayıt altında tutar